Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

Черно море срещу Хебър
Черно море постигна първа победа през новия сезон. "Моряците" надвиха с 1:0 у дома Хебър Пазарджик в мач от 2-ия кръг на еfbet Лига, съобщи gong.bg. Единственият гол на "Тича" вкара Атанас Илиев в 32-ата минута. В течение на срещата две попадения на нападателя бяха отменени заради засада. Освен това варненци пропуснаха още няколко изгодни ситуации за гол, а Алекс Фернандес удари греда в началото на второто полувреме.

Хебър от своя страна изигра много безличен мач. Възпитаниците на Любослав Пенев в нито един момент не застрашиха вратата на Иван Дюлгеров и като цяло не създадоха нищо интересно в предни позиции.

Така варненци събраха 4 точки в своя актив, докато Хебър остава с една точка.

Преди началото на срещата футболистите на Черно море поднесоха цветя по повод кончината на един от своите фенове Венелин Цолов. Треньорът на "моряците" Илиан Илиев пък получи наградата си за най-добър треньор в елита през миналия сезон.