Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

„Лудогорец” победи „Литекс” в дербито на кръга
Отборитът на „Лудогорец” приема „Литекс” в дербито от 9-ия кръг на "А" група.  Първото попадение отбеляза Марселиньо в 12-ата минута. Даниел Абало подаде прецизно към бразилеца и го задължи от няколко метра да вкара топката в мрежата.

В самия край на първата част, след многоходова атака, Абало подаде към Михаил Александров, крилото овладя на границата на наказателното поле и с топовен шут не остави шанс на Винисиус Баривиейра за 2:0.

В 63-ата минута Абел Анисе изведе по дясното крило Жуниор Кайсара, който направи две двойни подавания с Александров и в последствие подаде към Юнес Хамза, който отблизо покачи на 3:0. В самия край на мача, влезлиян като резерва, Вандерсон също бележи и оформя крейния резултат 4:0 за "Лудогорец".