Пред стадион "Александър Шаламанов" в столицата стотици граждани и спортисти от школата на "Славия" отдават почит на загиналите в катастрофата на АМ "Тракия" край Ямбол малки футболисти.
От Сдружение „Слависти“ е изграден специален мемориален кът, където всеки може да остави цвете, шалче, футболна топка или да запали свещ в памет на децата.
26.06.2026 |