 |
Интернет фотографска агенция |
BG | EN
|
|
|
Събития
В житния блок на село Горски извор влезе първият комбайн за реколта 2026
|
Кметът на Димитровград Иво Димов и кметът на село Горски извор Ангел Георгиев поставиха началото на жътва 2026.
По стара традиция в землището на димтровградското село беше извършено ритуално зажънване със сърпове и паламарки, а след това в житния блок зажъна и първият комбайн. 26.06.2026 |
|
Share |
|
|
 |
|
|