Валерия Велева представи книгите си в Бургас
Бургас - Представяне на книги на Валерия Велева

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

По специална покана на кмета на община Бургас Димитър Николов снощи журналистката от вестник “Труд” Валерия Велева представи книгите си “Мъже на власт” и “Изповеди по пантофи” за първи път извън столицата. Това стана в Бургаската художествена галерия “Петко Задгорски”.
В "Мъже на власт" са събрани интервюта на Валерия Велева с всички президенти и премиери на България от 1989 година до днес.
"Изповеди по пантофи" включва 151 интервюта с гениални български творци от популярната "пантофена" рубрика на Валерия Велева във вестник "Труд".
Специални гости на представянето бяха Иван Гранитски и Кеворк Кеворкян, от който е и предговора към "Мъже на власт". В препълнената зала дойдоха много гости - сред тяхбяха депутатите Стойко Танков, Пенко Атанасов от БСП, Любен Дилов-син, Йордан Цонев със съпругата си Пролетина Цонева, Фатме Илияз от ДПС, Тодор Батилов от Атака.
Депутатът от Атака Тодор Батилов подарява цветя на Валерия Велева
Бургас,представяне на книги,журналисти,Валерия Велева,вестник Труд,по пантофи,литература,книга,проза,депутат,Атака,Тодор Батилов