Огнено шоу е част от програмата на фестивала „Бургас – вълнуващ и артистичен“ Бургас – Фестивал „Бургас – вълнуващ и артистичен“ | ||
| ||
Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com | ||
![]() | Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори |
|
Регистрирай ме | ||
Огнено шоу и приказни герои са част от програмата на фестивала „Бургас – вълнуващ и артистичен“, който започна снощи и ще продължи до 25 юни.
Спектаклите в неговата програма са на артистите на Театър „Жар“, Театър на огъня и сенките „Файъртър“ и „Палячи“. В първия фестивален ден пространството пред Плувен комплекс „ Парк Арена ОЗК“ се превърна в „огнена арена“ за артистите от театър „Жар“. Спектакълът им „Пробуждане“ пресъздаде мистичното пътуване на Душата към нейното освобождение. Труден, изпълнен с препятствия, опасности и страхове нейният път.
|