„Левски” се добра само до равенство с пловдивския „Локомотив”
София – Футбол А група – „Левски” - „Локомотив”

Отборът на „Левски” започна с равенство новия сезон 2014/2015 година на “А” футболна група на стадион “Георги Аспарухов” снощи.  "Сините" стигнаха до 1:1 с напълно обдновения състав на „Локомотив”, Пловдив”, който дори поведе в резултата в 76-ата минута. Благой Наков даде аванс на “смърфовете”, Пет минути по-късно Валери Домовчийски изравни, като се завърна с попадение в състава на столичани след раздялата през януари 2008 година. Футболистите на “Левски” опитаха тотален натиск, но до гол във вратата на Господинов не се стигна. Така двата тима си разделиха по една точка.