Маги Халваджиян предаде щафетата на „Х фактор“ на Саня Армутлиева
София - Пресконференция на продуцентите и участниците в „Х фактор“

Вие се намирате в сайта на Интернет фотографска агенция "БулФото" www.bulfoto.com
     Съдържанието на сайта е защитено от Закона за авторското право. Всяко публикуване, размножаване и продажба на фотоси от този Интернет сайт без знанието и разрешението на фотографска агенция БулФото е забранено и представлява закононарушение.
затвори

потребителско име:      парола:     
Регистрирай ме   

Още в началото на 2014 г. Ще се появи видео и сингъл на Жана Бергендорф - новият “X фактор“ на България.  Това заяви Саня Армутлиева на пресконференция днес. “Вирджиния Рекърдс” ще продуцира победителката. Пътуване до Лондон също е част от бъдещите планове на Жана, където я очаква среща с важни хора в музикалния бранш, както и и най-вероятно със създателя на “X Factor”- Саймън Кауъл.
Сериозни музикални планове предстоят и за Атанас Колев и Ана-Мария Янакиева, които се класираха на второ и трето място. По повод рождения ден на Наско, Саня го изненада със специална покана - да придружи Жана до Лондон, а неговият първи сингъл вече се работи от утвърдено име от българския музикален бранш. За Ана-Мария е отреден дует с Богомил Бонев - финалиста от първия сезон на шоуто.
Продуцентът на шоуто Маги Халваджиян обобщи успеха на втория сезон и заяви, че работата за участниците едва сега започва. Той подари на Саня пластика със ключа сол, с което и предаде щафутата на формата.
Жана Бергендорф
шоу1,риалити,реалити,формат,х фактор,x factor,музика,телевизия,пресконференция