Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов награди с почетни плакети европейските шампионки по бадминтон Габриела и Стефани Стоеви. Българските състезателки триумфираха с титлата на женския турнир на двойки на Европейското първенство в Уелва, Испания.
Министърът отличи с почетен плакет и състезателката по карате Теодора Цанева. Българската националка завоюва сребърен медал в категория до 50 кг кумите на Европейското първенство във Франкфурт, Германия. 22.06.2026 |