Интернет фотографска агенция BG | EN
Начало Събития Личности Рубрики Видео Регистрация Търсене Kонтакти GDPR
Събития

330 участници от Варна се бориха за „Купата на Coca-Cola”
Футболни страсти завладяха морската ни столица в съботния ден. 330 деца от 33 отбора от Варна се изправиха един срещу друг в оспорвана битка за първото място, което ще ги изпрати на финала в Русе между 9 и 11 юни.  Шампиони станаха учениците от ОУ „Ангел Кънчев“, следвани от техните достойни съперници от СУ „Гео Милев“. Приза за феърплей грабнаха ОУ „Г. С. Раковски“, които заеха и 3-то място.

Освен на зеления терен 50 участници се включиха и в специалния FIFA турнир, който водят най-добрите играчи на България Перси Army и Станислав WickyBG Чакъров. Те напътстваха всички ентусиасти, които се борят и за специалната награда от турнира – пътуване до най-голямото изложение за игри и забавления GamesCom в Кьолн.

Следващият турнир ще се проведе в град София на 27 май, а преди финала своя победител ще се излъчи в град Русе на 3 юни.